Добрий вечір,3,5 тижні тому моя донечка вдарилася іграшкою в ділянці між носиком та оком,досить...

Добрий вечір,3,5 тижні тому моя донечка вдарилася іграшкою в ділянці між носиком та оком,досить сильно.З того часу набряк,ущільнення,синюшність.Педіатр сказала,що пройде,нічого не робили,а останні 1,5 тижні наносимо траумель S. Однак результату не видно,навіть здається,що більше стало синюшне.Коли пальпувати,то доня ніяк не реагує,можна сказати,що її не болить. Я вже почала сумніватись,що то від удару,можливо просквозило?я вже незнаю на що думати.Будь ласка підкажіть,що робити? Якщо потрібно звертатись очно до хірурга,то будь ласка,підкажіть спеціаліста у м. Львові.Наперед дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Обратитесь к челюстно-лицевому хирургу!