Доброго дня. У моєї мами (їй 40 років) остеохондроз, а також МРТ показало хрящові...

Доброго дня. У моєї мами (їй 40 років) остеохондроз, а також МРТ показало хрящові вузли Шморля. Боротися з болем у спині допомагали Нейрорубін та Діклобер. Але зараз біль у спині посилився (попериковий відділ, ближче до кобчика),присутній сильний головний біль, її ніби трусить із середини і тошнить. Натирання лише трішки полегшує спинний біль, і уколи вже менш допомагають. Скажіть, будь-ласка, це загострення остеохондрозу чи, можливо, це може бути проблема з почками? Які медпрепарати можуть допомоготи? Дякую.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Катя, заочно трудно провести дифференциальную диагностику, а ситуация требует немедленного реагирования. Вам необходимо срочно обратиться к врачу (возможно, вызвать "Скорую")и лечь в больницу для обследования и лечения.