Добрый день!Скажите пожалуйста как правильно прекратить грудное вскармливание и правильно ввести в рацион питания молочную...

Добрый день!Скажите пожалуйста как правильно прекратить грудное вскармливание и правильно ввести в рацион питания молочную смесь?Ребенку 1 год.Спасибо большое!

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня! Універсальног методу не існує, потрібно поступово зменшувати кількість прикладань до грудей, залишаючи нічні. При цьому буде зменшуватися вироблення молока. У декого даний процес займає тиждень-два, в інших випадках місяць. Також можна вирішити все радикальним способом - на декілька днів залишити дитину на родичів чи няню.