Здраствуйте! У моєї доньки 1 рік 8 місяців тиждень назад на правій ніжці нижче коліна...

Здраствуйте! У моєї доньки 1 рік 8 місяців тиждень назад на правій ніжці нижче коліна на кістці з\"явилась якась рожева гулька, вчора з\"явилась ще одна на лівій, по 1.5 см в діаметрі, а потім ще дві маленькі, по одній на кожній ніжці, поясніть що це може бути?

Ответы врачей 1

Специалист
Вам необходима очная консультация дерматолога и ревматолога.