Доброго дня.Мені 23 роки, 2 роки хворію, за діагнозом АІТ,тиретоксикоз,останні пів року аналізи майже в...

Доброго дня.Мені 23 роки, 2 роки хворію, за діагнозом АІТ,тиретоксикоз,останні пів року аналізи майже в нормі, літом почувала себе майже добре, тепер трішки скоріше емоційно відчуваю дискомфорт (інколи не можу заснути, а коли засинаю здається мозок продовжує працювати в снах, через це ранком відчую себе не свіжою, втомленою).Моє запитання таке:як впливає ця хвороба на статеву систему,річ в тому, що після того як я захворіла, я стала більш пасивна, у мене не має потяху,і взагалі я не відчуваю ніякого задоволення від статевого життя, я вже хвилююся через це, до хвороби все було добре,гінікологічно ніколи не хворіла,дітей ще не має , в найблищому часі плануємо.Чи може АІТ бути приною моєї проблеми?Що Ви можете порадити?

Ответы врачей 3

Панькив Владимир Иванович
Моя пропозиція: відмініть на 14 днів всі препарати (мерказоліл, анапрілін, амітриптилін), потім здайте аналіз крові на ТТГ і вТ4. Контролюйте масу тіла, АТ, частоту серцевих скорочень.
Панькив Владимир Иванович
Моя пропозиція: відмініть на 14 днів всі препарати (мерказоліл, анапрілін, амітриптилін), здай
Панькив Владимир Иванович
Доброго дня!
Насамперед хотілося б уточнити деякі деталі: АІТ без порушення функції щит. з-зи ще нічого страшного не означає. Важлива тривалість тиреотоксикозу, чим Ви його лікували чи лікуєте. Коли Ви здавали останній раз аналіз на ТТГ і вТ4, результати? Динаміка маси тіла, порушення менструального циклу. Отже, причиною подібних явищ може бути на сам АІТ, а порушення функціонального стану щит.з-зи. Оскільки Ви плануєте вагітність, зробіть аналізи на ТТГ, вТ4, УЗД щит.з-зи, а потім необхідний клінічний огляд ендокринолога.