Доброго дня. В мене питання щодо таблеток \"Постінор\"

Доброго дня. В мене питання щодо таблеток \"Постінор\". При їх прийомі куріння зменшує їх дію? Просто знаю що при вживанні ОК курити не бажано, тому виникло таке питання. Наперед вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

18203
Майоров Марк Вениаминович
Адрес: г. Харьков, Украина, ул. Олимпийская, № 3, Городская поликлиника № 5
Телефон: Телефон рабочий: 392-13-40, доб. 2-02; Тел. моб. 8-067-72-86-312
Не зменшує.