Доброго дня, скажіть будь-ласка що може бути коли майже завжди зранку після сну ,спухше обличчя,...

Доброго дня, скажіть будь-ласка що може бути коли майже завжди зранку після сну ,спухше обличчя, таке буває у людей які вживають алкоголь, але я не вживаю його, обличчя як у не виспаної людини і навіть ще в обід і увечері обличчя залишається таким як зранку

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня!
Причин може бути багато, але насамперед слід перевірити функцію щитоподібної залози (УЗД, аналізи на ТТГ, вТ4), проаналізувати водно-сольовий баланс (кількість випитої рідини, кількість виділеної сечі, вживання великої кількості газованих напоїв, солі, фізична активність і т.д.), зробити заг. аналіз сечі, цукор крові, перевірити рівень артеріального тиску, біохімічний аналіз крові (креатинін, сечовина, функціональний стан печінки), ЕКГ.