8.12

8.12.2010. ПО РЕЗУЛЬТАТАХ УЗД ЛІВА МОЛОЧНА ЗАЛОЗА В ВЕРХНЬО-ЗОВНІШНЬОМУ КВАДРАТІ ГІПОЕХОГЕННЕ ЗОБРАЖЕННЯ 24*14мм .В ВЕРХНЬО-ВНУТРІШНЬОМУ КВАДРАТІ ГІПОЕХОГЕННІ ЗОБРАЖЕННЯ У ВИГЛЯДІ ЛАНЦЮЖКА 8.2*5.4мм 6.3*4.6мм 4.2*3мм.НЕРЕГУЛЯРНІ МІСЯЧНІ ЦИКЛ 27-З8 ДНІВ.ЛІКАР УЗД ГОВОРИТЬ ЩО ЦЕ ФІБРОАДЕНОМА.МЕНІ 34 РОКИ.РОДИ ОДНІ.АБОРТІВ НЕ БУЛО.РОБИЛИ ЗІШКРІБ З МАТКИ-Д/З ЕНДОМЕТРІОЗ ЦЕ РЕЗУЛЬТАТИ 2008 РОКУ. 29.10.10-ПО РЕЗУЛЬТАТАХ УЗД МАЛОГО ТАЗА ГЕНІКОЛОГ ГОВОРИТЬ ЩО ВСЕ В НОРМІ.ПОРАДЬТЕ МАРІЯ ВАСИЛІВНА ЯК ЛІКУВАТИ ГОРМОНАЛЬНИЙ ДИЗБАЛАНС ТА ФІБРОАДЕНОМИ?РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ГОРМОНИ "ПРОЛАКТИН"-68.9 НГ/МЛ ПРИ НОРМІ 2.39 - 25.15 НГ/МЛ.ПРОГЕСТЕРОН 4.74 НГ/МЛ.НОРМА : - ФОЛІКУЛЯРНА ФАЗА 0.2-1.4 НГ/МЛ - ЛЮТЕЇНОВА ФАЗА 4.0-25.0 НГ/МЛ - МЕНОПАУЗА 0.1 - 1.0 НГ/МЛ. ЕСТРАДІОЛ 143.9 НГ/МЛ.НОРМА : - ДО МЕНОПАУЗИ 13-191 ПГ/МЛ - МЕНОПАУЗА 11.65 ПГ/МЛ. АНАЛІЗИ ЗРОБЛЕНІ У 16 ДЕНЬ МІСЯЧНИХ. ДАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА ПОРАДУ.Робили пункцію,лікар сказав,що аналізи цитологічного дослідження добрі.Призначив 3 місячне лікування : "мастадіон","АЕвіт","мікстура Кватера". Ольга Сергіївна ви рекомендуєте гомеопатичне лікування? Що це за лікування?Чи могли б ви щось порекомендувати мені? Нажаль я проживаю у Тернопільській області і незможу з вами зустрітися.

Ответы врачей 2

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
Как минимум - сделать маммографию и приехать на консультацию. Гомеопатию на расстоянии не назначают.
Специалист
Здравствуйте. У Вас множество проблем,связанных с нарушением гормонального фона. Вылечить заболевание по интернету невозможно. Приезжайте на консультацию. Опухоль в левой груди немедленно удалять!