Добрий день. Умене така ситуація , я атеЇст

Добрий день. Умене така ситуація , я атеЇст . А дівчата у нас в основному віруючі ,чи глубоко віруючі хрестияни. Через це незнаю як мені бути. Просто глухий кут. Притворятися та робити вигляд шо я такий як і вони, неможу .Мені противно думати про таке , шоб притворятися . Через це я неможу заводити серйозні відношеня з дівчиною . І шо мені робити ,підскажіть якшо зможете.

Ответы врачей 2

Зайцевская Татьяна Юрьевна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Горького 9, Частная практика
Телефон: 050-9506901, 0671412921
Павло, а хто Вам заважає познайомитися з дівчиною атеїсткою у Вінніцькій чи Житомирській області, чи Кировоградській області? У нас в Україні скрізь гарні дівчата.
Селиванова Дарья Александровна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Межигорская 26/24, Частная практика
Телефон: 095 832 23 86
Павло, здравствуйте!
Скажите, а у Вас уже был реальный негативный опыт неудачно сложившихся отношений именно по этой причине? Я знаю множество пар, где люди или разной веры или один - верующий, а второй - нет. Но здесь вопрос не в том, что есть несовпадения, а в том, как эти несовпадения люди преодолевают.