Добрий день. Діагноз хр

Добрий день. Діагноз хр.фарингіт, хр. субкомпесований тонзиліт. Мені назначили лікування: мити ніс розчином Хьюмер, тонзилотрен 8 тижнів, КУФ на слизові №5. В мене слідуюче до Вас запитання: справа в тому що в нашому районному центрі процедуру КУФ №5 я не можу пройти, бо "погоріли лампи" ще півроку тому, а це лікування мені назначили в обласній лікарні. Скажіть будь-ласка чим можна замінити цю процедуру для ефективності лікування. Крім цього лікування, я приймаю полівітаміни, АТФ-лонг (за рекомендацією ревматолога, д-з тонзилогенна кардіопатія). Температура більше 37 тримається півроку. Дякую.

Ответы врачей 1

Кот Вячеслав Федорович
лор
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Днепровская набережная 25, Клиника «МЕДИСВИТ»
Телефон: 8 (067) 506-52-06, (095) 465-50-52
Добрий день, Оксана.
Наступні записи лікарів : ...хр. субкомпесований тонзиліт..., ...д-з тонзилогенна кардіопатія..., Температура більше 37 тримається півроку... говорять про необхідність хірургічного видаленя мигдаликів, щоб знизити ризик розвитку ревматизму, враження клапанів серця, суглобів та інш. Консервативні методики лікування не надають гарантій уникнення цих суворих ускладнень.
Детальніше зможу відповісти на Вашиі питання після очного огляду. Бувайте здорові. Всього найкращого.