Добрий день!Моїй донечці 1,5р

Добрий день!Моїй донечці 1,5р. 5 днів тому я перестала годувати грудним молоком(бромкрептин,камфорне масло,перев"язування,зціджування 2 рази)На даний час одна м"ягка ( в ній було менше молока),а в другій ніби невеличкі вузлики,переважно в нижній частині молочної залози.Не болюче.Порекомендуйте,будь ласка,що робити?Чи потрібно ще сціджувати молоко?Можливо масаж чи компреси,мазі?Чи продовжувати пити бромкрептин?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Грудь сцедить и положить на ночь на грудь лепешку из обезжиренного молока. Посетить маммолога и сделать узи груди.