Проаналізуйте аналіз спермограми. Аналіз спермограми: Кількість – 3,6 мл Колір – скловидний Прозорість – слабо – мутна Запах – квітів...

Проаналізуйте аналіз спермограми. Аналіз спермограми: Кількість – 3,6 мл Колір – скловидний Прозорість – слабо – мутна Запах – квітів каштану Час розрідження – протягом 60 –хвилин від моменту одержання – в’язка В’язкість – 10,0 см Реакція (pH) – 7,7 Кількість сперматозоїдів в 1 мл – 5,0 млн Кількість сперматозоїдів в еякуляті – 18,0 млн Рухливість (групи a+b+c ) – 35,0 % Швидка поступальна рухливість ( група a) – 10,0 % Повільна поступальна рухливість (групa b ) – 25 % Непоступальна рухливість ( група c) - ---- Нерухливих ( група d) – 65 % Концентрація рухливих сперматозоїдів – 1,75 % Концентрація сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю( група a) в 1 мл – 0,5 млн/мл Концентрація сперматозоїдів зі повільною поступальною рухливістю( група b) в 1 мл – ---- Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл - ----- Середня швидкість - ----- Індекс рухливості - ----- Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті – 6,3 млн Кількість функціональних сперматозоїдів - ---- Кількість сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю - ---- Живі – 60 % Мертві - 40 % З нормальною морфологією – 2 % Дегенеративні форми – 98 % Патологія голівки – 53 % Патологія шиї – 35 % Патологія хвоста – 10 % Агрегація сперматозоїдів – негативний Аглютинація сперматозоїдів – негативний Клітини сперматогенезу – 0,1 % Еритроцити – поодинокі в препараті Лейкоцити – поодинокі в препараті Епітелій уретри – поодинокі в препараті Епітелій передміхурової залози – поодинокі в препараті Зерна ліпідів – незначно Сперматофаги – не виявлено Кристали Бетхера – не виявлено Шаруваті тільця – не виявлено Слиз - значно

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Здравствуйте. Наступление зачатия с такой спермограммой проблематично. Рекомендую сдать анализ эякулята повторно через 4 недели и обратиься к урологу-андрологу. С ув. А.Андреев