Ребенку 10 месяцев, на ножку большого пальчика упала крышка от кастрюли сначала часть ногтя посинела,...

Ребенку 10 месяцев, на ножку большого пальчика упала крышка от кастрюли сначала часть ногтя посинела, а сейчас там где была синева ноготь отслаивается и оттуда вытекает какая-то жидкость но без запаха. Что нам делать? Можно ли не срывать ноготь?

Ответы врачей 1

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
НІготь можна і не зривати, але максимально відрізати нігтик, де він відслоївся, щоб дати вільно виділятись рідині, про яку Ви пишите, а також треба 3-4 дні ложити мазьові пов*язки з антибіотиком (офлокаїн, левомеколь і тд.). Якщо порожнина де відслоївся нігтик буде запалюватись - покажіться хірургу. Удачі!