добрий день! ми з чоловіком виховуємо сина

добрий день! ми з чоловіком виховуємо сина. чоловік в мене не поганий, але є один великий недолік - він "синок" своєї старшої сестри. дуже її любить, згадує про неї навіть по ночам, сильно сумує, якщо її довго не бачить. і це при живій мамі, з якою теж гарні стосунки, але все таки не такі як із сестрою. деколи хочу сказати чоловікові, щоб одружувався і народжував дітей зі своєю сестрою, бо набридло чути про шалену любов до сестри! як змінити до цього ставлення? чи не змінювати ставлення, а життя? і питання 2. по цій же сестрі. у нас є маленька дитина. а сестра в свої 30 дітей поки не може мати, хоч дуже хоче. тому всю свою материнську любов вона перекидає і на брата ( на мого чоловіка) і на нашу дитину. вона телефонує щовечора просить поговорити дитиную, щотижня приїздить, благає мене, щоб віддала дитину на кілька вихідних їй на ночьовку. це нормально?

Ответы врачей 1

Аксёнова Елена Евгеньевна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 095 568 86 22
Здравствуйте! Ваша ревность понятна. Но Вас беспокоят только разговоры о сестре? Вы говорили мужу, что Вам не очень приятно, что Вы ревнуете? Какие у Вас вообще отношения с мужем? Что касается ребенка, то такое отношение действительно может быть обусловлено нереалиизованным материнским инстинктом. Впрочем, как и отношение к брату. Стоит проанализировать, чего же Вы так боитесь на самом деле? Потерять мужа и сына? Насколько Вы с ними близки душевно? Насколько сильно чувствуете угрозу? Может быть, просто использовать помощь сестры себе на благо? Например, позволить сестре взять ребенка, а освободившееся время посвятить отношениям с мужем.