Доброго дня. Я від щирого серця прошу Вас допомогти мені

Доброго дня. Я від щирого серця прошу Вас допомогти мені. Останнім часом я дуже погано себе почуваю. Я втрачаю контроль над собою, не можу тримати себе у руках. На роботі лише вдаю вигляд, що працюю, а насправді ніякі ідеї в голову не приходять (у мене творча робота). Лише рахую години до кінця робочого дня. Ввечері приходжу, одразу падаю в ліжко і засинаю. Я кожного дня сварюсь із своїм хлопцем. Я бачу, що починаю йому уже набридати своїми емоційними зривами. Він став помітно байдужіти до мене. Намагаюся рідше телефонувати мамі, аби вона не помічала мого стану. Майже кожного дня вживаю алкоголь. Найбільше мене бентежить те, як я харчуюся. День можу взагалі голодувати, наступного дня з’їдаю все, що під руки трапляється… Я набрала вагу. І коли думаю про це, то замість того, щоб із розумом підійти до свого здоров я і фігури, я впадаю в паніку, і то наїдаюся, то, пробачте, намагаюся вирвати це все. Я дуже втомилася. Я загнала сама себе в глухий кут. Допоможіть. Прошу! Я не хочу втратити роботу, хлопця, якого я люблю, і не хочу втратити сама себе. Мені дуже погано. Допоможіть мені! Оля

Ответы врачей 1

Аксёнова Елена Евгеньевна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 095 568 86 22
Здравствуйте!

Вам стоит как можно скорее обратиться к эндокринологу и неврологу, они назначат необходимые обследования и лечение. Также постарайтесь больше отдыхать, гулять и принимать расслабляющую ванну вечером, слушать спокойную музыку перед сном. Полезна также йога и медитация.