Доброго вечора. Мене цікавить Ваша думка з приводу чоловікової спермограми

Доброго вечора. Мене цікавить Ваша думка з приводу чоловікової спермограми. Минулого тижня здавали аналіз, а сьогодні з її результатами був в лікаря. Ось її результати: Кількість-5,2, сірувато-жовтого кольору, слабо мутна, час розрідження 30 хв, запах специфічний, рН 7.6, число сперматозоїдів 7 млн., загальна кількість 36 млн, кількість живих 48%, мертвих 52%. Кількість активних 29%, гіпокінез 17%, акінез 54 %. Нормальної форми - 89%, дегенеративні форми 11%. Клітини сперматогенезу 1%. Дані не все можу розібрати, лише ліпоїдні тільця та мікрофлора помірна кількість. Кристали Бетхера , аглютинація, еритроцити і слиз відсутні лейкоцити 5-6, епітелій 2-3. Ось такі результати. Спермограму робили утримуючись 4 дні. Але чоловік забув і на 2-й день пив пиво. Чи могло це вплинути на результат? В нас є вже дитина, 6 років. Тоді ніяких проблем з зачаттям не було. Саме це насторожує. На консультації лікар сказав, що з такою низькою кількістю сперматозоїдів, мало хто візьмется за лікування, і що воно буде дуже дорогим і відсоток успішності не дуже високий. Цікавить ще Ваша думка. Щиро вдячна за відповідь Ірина

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
По- перше, говорити що лікування чоловіка безперспективне я б не став за відсутності об'єктивної інформації. По-друге, для прогнозів невідома причина астеноолігозооспермії, необхідно дообстежитися (гормональне дослідження, УЗД калитки та простати) і, на мій погляд, можливі варіанти. Звертайтеся при необхідності.