Здравствуйте!Моему сыну десять лет и у нас проблема с тем ,что он совсем не чувсвует...

Здравствуйте!Моему сыну десять лет и у нас проблема с тем ,что он совсем не чувсвует когда хочет в туалет по большому.И понимает только когда ему об этом говорим мы родители,но могу заметить,что это происходит только дома.Дайте пожалуйста совет к какому врачу нам обратиться и как решить данную проблему.

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий вечір, Марта. Я правильно зрозуміла, що проблема не в тому, що він какає в труси, а він утримує кал і не йде в туалет, поки ви йому про це не скажете/нагадаєте? А коли ви йому про це говорите, то він йде в туалет і робить свою справу чи і там він не може покакати? Яка реакція у нього на ваші слова? З ваших слів, така поведінка спостерігається тільки дома, вірно? А як це відбувається за межами дому? Я думаю, для початку на консультацію до психолога, а далі вже вирішите чи треба когось підключати ще.