Добрий день!Мені 16 років

Добрий день!Мені 16 років.Під час проходження медогляду в мене виявили сколіоз 1 ступеня.Я 2 роки до цього займався пауерліфтингом.Скажіть будь-ласка чому це сталося? Чи може бути це через фізичні навантажееня? І лікувати якими вправами? Наперед Дякую!!!

Ответы врачей 1

Горелик Валерия Владимировна
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Богатырская 30; ул. Владимирская 43,
Телефон: (044) 412-04-87, 8 (067) 770-33-22
Здравствуйте. Для волнений нет причин. В таком возрасте сколиоз 1 степени почти у 80% детей. Упражнения зависят от того какой сколиоз правосторонний или левосторонний. Упражнения можно найти в интернете.