57 років. Ішемічна хвороба серця, стенокардія ІІІФК, атеросклероз вінцевих артерій, атеросклеротичний і постінфарктний (11

57 років. Ішемічна хвороба серця, стенокардія ІІІФК, атеросклероз вінцевих артерій, атеросклеротичний і постінфарктний (11.11.11р.)кардіосклероз. Тромболізис (11.11.11р.) Атеросклеротична недостатність мітрального клапану.СНІІА. Атеросклероз аорти. Лікар призначив Альфа-рекін 3млн.ОД в/м"язево 30 уколів Чи доцільне призначення цього препарату ????

Ответы врачей 1

Немчина Елена Александровна
Телефон: (044) 2498806
Если для лечения указанного Вами диагноза, то нецелесообразно. Если для лечения вирусных инфекций или с целью иммуномодуляции, то возможно, что эффект будет.