Доброго дня!

Доброго дня!!!!!!!!!!Не знаю до кого мені звертатись.8 місяців назад в мене був мікро інсульт.Я пройшла курс лікування головні болі час від часу турбували але.А от місяць назад я прокапалась повторно для профілактики так порадив лікар.І зараз в мене з"явилась якась дивна манія думок.мені здається що я нікому не потрібна що всі мене хочуть лишити.Навіть людина яку я люблю хоче мене лишити хоч він і каже що це не так.Під час лікування я крім ліків ще пила антидепресанти.В мене зараз неймовірне бажання поговорити але немаю з ким.Чесно боюсь.Порадьте що мені робити.Бо так дальше не можливо

Ответы врачей 1

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Зоряно, думаю, що Вам варто спробувати попрацювати з психологом. Але краще надати перевагу особистому спілкуванню, а не через інтернет - значно кращим буде ефект. Пошукати фахівця можна на цьому сайті, або в інших базах. Навіть у випадках, коли людина приймає ліки (наприклад, антидепресанти), допомога психолога є бажаною.