Добрий день, мені 23 роки маю постійну дівчину, часто відчуваю слабість(немає бажання щось робити, хочеться...

Добрий день, мені 23 роки маю постійну дівчину, часто відчуваю слабість(немає бажання щось робити, хочеться спати) проблема в тому що в мене ерекція відбувається сама по собі рідко, а майже кожен рас за допомогою ласки дівчини хоча збуджений дуже часто(відносно сексу пристаю до неї десь 1 раз в 2 дні) місяць назад все було терпимо ще а з першого місяця літа приблизно ерекція тільки за допомогою ласки і довготривалої ласки як перестають ласки дуже швидко падає, а коли з боєм підняли тривалість сексу дуже коротка. В чому шукати причину, в мене проблеми з шлунком, якщо це важливо частенько п’ю ліки «СОРБЕКС», п’ю багато чашок чорного чаю. Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Посетите уролога, вам нужно сделать анализ секрета простаты и УЗИ предстательной железы. Я уверен, что вам можно помочь, но лечение будет назначено после обследования.