Действует ли практически закон об упрощенной регистрации предприятий т.н

Действует ли практически закон об упрощенной регистрации предприятий т.н. "одно окно"? В прошлом году грозились запустить такой вариант, но так и не запустили. В этом году какие-то перемены есть?

Ответы врачей 1

Специалист
В даний час на Україні діє Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” від 15.05.2003 року, який вступив діє з 01. 07. 2004 року. Даний закон визначає порядок і форму реєстрацію фізичних і юридичних осіб – підприємців. Одне з основних положень Закону вказує на необхідність заміни раніше виданих свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності єдиного (нового) зразка. С уважением, Оксана Чубко.