Доброго дня! Таке питання: дитині (дівчинці) 4

Доброго дня! Таке питання: дитині (дівчинці) 4.3 роки. Здорова. Не вимовляє твердих приголосних і літеру Р. Виходить приблизно так: замість ми пішли - мі пішлі, замість мишка - мішка, коли - колі тощо. Я читала, що діти такого віку мають вже вимовляти тверді приголосні, але можуть ще не говорити букви Р. Чи це правда? Які норми для цього віку? Чи є якісь вправи для того, щоб навчити дитину вимовляти тверді пиголосні? Чи варто нам звертатися до логопеда зараз або чекати до 5-6 років? Дякую за відповідь! З повагою, Тетяна

Ответы врачей 1

Ярош Татьяна Александровна
Телефон: 067-698-72-25
Так, вже необхідно звернутись до логопеда. Тверді приголосні потрібно вчити зараз, а із звуком -р можна почекати до 5 років.