ДОбрый день, ПОдскажите пожалуйста, где в интернете можно найти закон о помощи новорожденным в 8500?...

ДОбрый день, ПОдскажите пожалуйста, где в интернете можно найти закон о помощи новорожденным в 8500? Детям, рожденным с какого числа она выплачивается? и какой порядок ее выплаты?

Ответы врачей 1

Специалист
Закон України ”Про державну допомогу сім`ям з дітьми” від 21 листопада 1992 року.
Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини
Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 22,6 розміру прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого на день народження дитини. Виплата допомоги здійснюється одноразово у дев`ятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта - протягом наступних 12 місяців у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
( Стаття 12 із змінами, внесеними згідно із Законом N 972-IV
( 972-15 ) від 19.06.2003; в редакції Закону N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005 ).