Мені 21 рік. Приблизно пів року тому виникла така проблема:Після невеликого падіння та фізичкого навантаження...

Мені 21 рік. Приблизно пів року тому виникла така проблема:Після невеликого падіння та фізичкого навантаження почались різкі болі в попереку, які з часом (3-4 дні проходять), залишається тільки дискомфорт в попереку який не проходить. Якщо нагнутись і потримати тулуб паралельно землі без допомоги рук протягом 1-2 хв., то різкі болі відновлюються.Після проведення діагностики та лікувань, змін немає.Заключення магнітно-резонансної томогорафії:Протрузія диску ТН5-ТН6. Кили Шиорля. Протрузія диску L5-S1. Spina bifida S1Ось дещо з медичної карточки:Д-з лікаря:Диспластичний остеохондроз поперекового відділу хребта.Рекомендовано:Sol VoltarenyTab SirdaludyTab RofikaTab SonovanyДепреліф+Долобене гельПісля проведення лікування покращень немає Рекомендовано:Tab VoltarenyTab SirdaludyМасаж спини із маззю „Живокіст”Ультразвук із гідрокортизоновою маззюПісля проведення лікування покращень немаєЩо Ви можете порекомендувати і куди звернутись

Ответы врачей 1

Специалист
к сожалению вы не указали размеры протрузии дисков. лучше всего показать снимки нейрохирургу, который сможет определить тактику дальнейшего лечения. можете пероеслать снимки по интернету или перезвонить мне.