Доброго дня, шановний лікарю. Мене турбує сильне випадіння волосся (80 штук за розчісування десь 2 місяці

Доброго дня, шановний лікарю. Мене турбує сильне випадіння волосся (80 штук за розчісування десь 2 місяці.(а 1.5 роки випадало постійно але тільки при митті волосся) Пройшла УЗД 5 червня сечостатевої системи у жінок і внтут. органів черевної порожнини- все в нормі, щитовитка- однорідна, не збільш. флюорографію шийного відділу хребта-паталогій нема. ТТГ 4.95 мМОна л.(опис лабораторії результат вище максимально припустимої меєі 3.20 )на 54.7 процентів вільний Т4 і АНти ТПО в нормі Гемоглобін понижен 96 потім 120 Ферретин 99.2(норма від 15 до 100) залізо 8.95 шОЕ2 Турбує задищка при фізичних навантаженнях і стресі, підвищене серцебиття, випадіння волосся, головокружіння, підвищений апетит, збідьшення ваги трішки. Один лікар поставив діагноз зоб дифузний 1 ступеня(сказав що при пальпації залоза щитовидна трішки прощупується хоча УЗІ 1 м. тому здавала не показало)ПРиписав Йодомарин 200 1 раз в день Інший- знижена функція щитовидної залози гіпотиреоз, казав приймати ейтероксин доза 25 мг 1 раз в день. ДОПОМОЖІТЬ ЯКИЙ ДІАГНОЗ ВІРНИЙ, ЧИ В ЩИТОВИТЦІ ПРИЧИНА ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ. .

Ответы врачей 1

Летючий Геннадий Иванович
психиатр
Адрес: Директор Междисциплинарного Научно Производственного Предприятия Альтернативных Искусств и Технологий «Альтернатива и Компромисс».
Телефон: +380501789687
Надо обследовать