ДОБРОГО ДНЯ. МЕНІ 21 РІК

ДОБРОГО ДНЯ. МЕНІ 21 РІК.ЛІКАР ТЕРАПЕВТ ПОСТАВИВ ДІАГНОЗ АНЕМІЯ ЗАЛІЗОДЕФІЦИТНА.ОСЬ МОЇ АНАЛІЗИ РОБИЛА ЗАГАЛЬНИЙ (АЛЕ ПІД ЧАС КІНЦЯ МЕНСТРУАЦІЇ) ЕРИТРОЦИТИ-3.18 гЕМОГЛОБІН 96 КОЛЬОРОВИЙ ПОКАЗНИК 0.9 ЛЕЙКОЦИТИ 7.9 ЕОЗИНОФ. 1 НЕЙТРОФІЛИ ПАЛЕЧКОЯДЕРНІ 3 СЕГМЕНТОЯДЕРНІ 66 ЛІМФОЦИТИ 29 МОНОЦИТИ 1 ШОЕ 2 ПОТІМ ПЕРЕЗДАЛА ЧЕРЕЗ ПІВ МІСЯЦЯ ГЕМОГЛОБІН 112 ЕРИТРОЦ. 3.75 КОЛЬОРОВ. ПОКАЗ.0.4 ЛЕЙКОЦИТИ 5 ШОЕ ЗА ПАНЧЕКОВИМ 6 ЗДАВАЛА ФЕРЕТИН (ТОДІ КОЛИ 1 ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ ) 99.2(ПРИ НОРМІ ДО 100) ФІРУМ ЗАЛІЗА 8.95 рОБИЛА РЕНГЕН ШИЙНОГО ВІДДІЛУ ХРЕБТА ЛОРДОС ФІЗІОЛОГІЧНИЙ ВИПРЯМЛЕНИЙ, АЛЕ ДЕГЕНЕРАТИВНО-ДИСТРОФІЧНИХ ЗМІН НЕ ВИЯВЛЕНО.КАРДІОГРАМА-СИНУСОВА ТОХІКАРДІЯ РОБИЛА УЗД ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ І СТАТЕВОЇ СИСТЕМИ-ВСЕ В НОРМІ(АЛЕ З ЩИТОВИДКОЮ ЩОСЬ НЕ ЯСНО) АНАЛІЗ НА ГЕЛЬМІНТИ ПОКАЗАВ НАЯВНІСТЬ ГОСТРИКІВ(ЕНТЕРОБІОЗ) ПРИЙМАЮ ДЕСЬ МІСЯЦЬ ГІПО-ТАРДИФЕРОН (З ФОЛІЄВОЮ КИСЛОТОЮ) ЧИ В МЕНЕ СПРАВДІ ЗАЛІЗЛДЕФІЦИТНА АНЕМІЯ ЧИ МОЖЕ латентнИЙ железодефицит(БО ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ)В МЕНЕ ЗАДИШКА ПІДВИЩЕНЕ СЕРЦИБИТТЯ, ДИСК ІНКОЛИ ПІДВИЩУЄТЬСЯ, ДРАТІВЛИВІСТЬ, СОЛНЛИВІСТЬ, МЛЯВІСТЬ, НЕМАЄ СИЛ. МЕНСТРУАЦІЇ СИЛЬНІ І З ЗНАЧНИМИ КРОВОВТРАТАМИ. КОЛИ ПОПРИЙМАЛА 1 МІСЯЦЬ ТО ЗДАЄТЬСЯ ЩО ТРІШКИ ТРІШКИ КРАЩЕ ТАРДИФЕРОН І ДУОВІТ

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Показатели соответсвуют легкой форме железодефицитной анемии. Желательно также сделать хорошие биохимическое пробы (печеночные пробы), и неплохо было бы проконсультироваться у гастроэнтеролога. Валерий Вознюк.