Добрий день!1-2 тижні тому я перестала годувати дитину грудьми

Добрий день!1-2 тижні тому я перестала годувати дитину грудьми.Вона мене зубами покусала-були глибокі тріщини,почалися сильні болі під пахою аж віддавало-користуючись "Бенпантеном" почало ніби заживати....і ось почала свебіти грудь,почервоніла в облсті соска,знову пояляється тріщина і просочуєтьсчя прозора юшка,а ще з самої молочної залози так,ніби після сильного загару,злазить кусками шкіра.Підкажіть що це може бути і які міри вживати,а ще що зробити,щоб не прибувало молоко(мало,але є)?

Ответы врачей 2

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Мастит?! Достинекс 2 табл. однократно. Покажитесь маммологу.
Специалист
Рекомендую обратиться к маммологу,Вам может быть рекомендован препарат, прекращающий лактацию. Местно можно наносить ранозаживляющие мази.