добрий день.Мені 29 років

добрий день.Мені 29 років.Ріст-175.вага-56.Допоможыть будь ласка розыбратись з діагнозом і аналізами. на УЗД в заключенні написали-Щитовитка 1 ст.явище аутоімунного тиріоїдиту аналізи крові на гормони Freе-Т4 13,8 пмоль/л 13 (8-19) пмоль/л ТТГ/TSH 3.79 мМО/л Результат вище максимально припустимої межі (3.20 мМО/л) на 18.4% !!! anti TPO 209.0 МОд/мл Результат вище максимально припустимої межі (35.00 МОд/мл) на 497.1% Чи потрібно мені щось приймати-і обовязково звертатись до лікаря?????

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! У Вас діагноз - субклінічний (прихований) гіпотиреоз (зниження функції щит. з-зи) на грунті аутоімунного тиреоїдиту. До лікаря слід звернутися, адже у третині випадків така форма гіпотиреозу переходить в явну (цього можна і не допустити). Насамперед рекомендую зміцнити імунну систему (здорове повноцінне харчування з морепродуктами, добрати необхідні Вам 3-5 кг маси тіла, уникати куріння, надмірного сонця, здоровий спосіб життя - більше рухатися і т.д.). Проконтролюйте рівень ТТГ через 2-3 місяці, тоді можна зробити певні висновки.