Доброго дня! На нашому підприємстві працює працівник, якому 05

Доброго дня! На нашому підприємстві працює працівник, якому 05.02.2013 року Кардіологічною МСЕК було встановлено 3 групу інвалідності, а в графі "Висновок про умови та характер праці" написано: "Протипоказана фізична праця середньої важкості, робота зі зниженим психоемоційним напруженням". Після виходу з лікарняного він був переведений на посаду охоронника, але тепер має бажання працювати машиністом бульдозера. Розясніть будь-ласка чи може даний працівник працювати машиністом бульдозера при такому висновку МСЕК. Чекатиму Вашої відповіді. З повагою, інженер з ОП КП "Комунсервіс" Полтавець І.В.

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте.Инвалидность любой группы исключает тяжелую роботу или работу в опасных условиях труда,к которой,как я знаю,так же относится машинист бульдозера.Поэтому этот вид деятельности ему противопоказан.