Доброго дня.Мені зараз 18 років

Доброго дня.Мені зараз 18 років.Почалось все в 15 ,сподобалась дівчина (їй було 13).Погуляли пару разів,ну я і запропонував зустрічатися.Прозустрічалися ми вроді 1 рік.Потім розбіглися через мене , бо тіпа зрадив їй.Потім знову почали зустрічатися.зустрічалися вроді 4-5 місяців.Знову розішлися через мене бо я придерався до неї за любі штучки.Але у мене відчуття не зникли.Я продовжував так сказати "бігати за нею" але вона почала зустрічатись з іншим.Я з ним переговорив,а вона мені сказала "тебе не обходить і т.д.".Але якось так було що пізніше все рівно ми почали общатися,здзвонюватися і т.д.Ну я деякий час уникав її старався забути,але не получилося(((.Знову почали общатися.Вона розійшлася з своїм хлопцем (не через мене(вроді)).Общалися дроужньо хоча я все рівно відчував до неї неймовірні почуття.Інколи думав що це просто привичка,але ж блін як привичка може бути три роки. Я помічав і з її сторони які відчуття до мене,але я незнаю так це чи ні.Може я чогось нерозумію(.Ну і недавно вона почала зустрічатись уже з третім хлопцем.Ну я з нею общався в цей період.Але так сказать не встиг їй розказати про свої почуття.Вчора буквально ми були разом ну і розмовляли за всю цю белеберду,ну вона кароче не хотіла особо про це розмовляти,просто сказала що почалося це недавно що неможе бути нічого серйозного..Ну от,прошу у вас допомоги,що мені робити тепер.Вже сам собі надоїв з цими штуками.Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Добрый день Ростислав! Вы очень интересно описываете историю своих отношений с этой девушкой: «понравилась», «предложил встречаться», «повстречались», «разбежались», «снова начали встречаться», «потом разошлись», «продолжал «бегать за ней»,» позднее начали встречаться», «общались дружественно», «ОЩУЩАЛ НЕИМОВЕРНЫЕ ЧУВСТВА», «я с ней общался», «разговаривал»...
Уверена, иногда действительно непросто разобраться любишь ли ты человека или вы просто являетесь хорошими друзьями.
В Вашей ситуации все выглядит так, как будто Вам интересна эта девушка и Вам не однажды удавалось сблизиться с ней в отношениях. Но что делать дальше Вы не знали. Довериться своему чувству, открыться, «нырнуть» в эти отношения почему-то становится невозможным. И дальше все идет, скорее, по сценарию дружбы. Это именно то, чего хотелось этой девушке? Вы спрашивали её об этом? Или это то, как Вы умели строить свои отношения с противоположным полом?
Ростислав, давайте попробуем проанализировать чувства, которые Вы испытываете к этой девушке. «ОЩУЩАЛ НЕИМОВЕРНЫЕ ЧУВСТВА» - это о чем? Как можно это назвать? Что это за «штуки» такие, которыми Вы себе надоели? Как их можно назвать другим словом?
И в чем может помочь Вам психолог?
У Вас вполне получается привлечь внимание девушки. Не получается удержать отношения. Нужно разобраться, почему. Вы можете попробовать самоанализ или воспользоваться помощью специалиста т.к., к сожалению, эпистолярный жанр на сайте не способен продвинуть нас в анализе.
Искренне желаю Вам удачи!