магнітно-резонансна томографія головного мозку На серіях МП - сканів голови в привентикулярній та субкортикальній білій речовині...

Есть ответ
магнітно-резонансна томографія головного мозку На серіях МП - сканів голови в привентикулярній та субкортикальній білій речовині лобних часток обох гемісфер головного мозку візуалізовано до 4-х осередків з чіткими рівними контурами переважно без перифокального набряку та мас-ефекту, найбільший з яких з максимальним розміром до 3 мм, характеризується гіперінтенсивним МП - сигналом на Т 2, в режимі FLAIR та ізоінтенсивним на Т1 зважених зображенях. В ділянці базальних ядер розширені приваскулярні простори. В основній пазусі візуалізовано осередок з чіткими , рівними контурами, розміром 8,0*12,0*10,0мм, характеризується гіперінтенсивним МР сигналом на Т 2 , в режимі FLAIR та гіпоінтенсивним на Т 1 зважених зображенях. Висновок МР - картина не виключає початкових проявів дисциркуляторної енцефалопатії . Кіста основної пазухи. Клінічно часті головні болі, непереносимісь шуму, погіршення памяті, уваги. Як лікувати, чи потрібна операція?

Ответы врачей

Куприй Алексей Петрович

Куприй Алексей Петрович

Добрый день! Необходимо видеть снимки, но операция, скорее всего, не требуется. Нужно сделать УЗДГ сосудов головы и шеи для оценки кровотока. Здоровья Вам! Пишите если будут вопросы.