УЗД молочних залоз від 01.10

УЗД молочних залоз від 01.10.2013р. Молочні залози зрілі. Співвідношення залозистої та жирової тканини 1:1. В правій молочній залозі в проекції залозистої тканини проглядаються дрібні поодинокі кісти діаметром 3-6 мм, що знаходяться в секторах XII,X1,X,IX,VI відповідно усі дають дорзальне ехопідсилення сигналу. Ліва молочна залоза вогнищевих та дифузних включень. Регіональні лімфо вузли не збільшені. Ретромарний простір б/о. Була на консультації у мамолога, його рішення що потрібно оперувати.

Ответы врачей 1

Специалист
Множественные доброкачественные образования (кисты, фиброаденомы) не являются показанием к оперативному лечению.