cg210678mop | 2014-02-11 19:49:05

якщо в старшої людини погана орієнтація в просторі оксібрал допоможе?

Ответы врачей 3

Специалист
Прежде всего актуально обследование и постановка верного диагноза. Об оксибрале речи не идет. Адекватное лечение будет назначено неврологом после обследования. Приглашаем к нам в Клинику.
Болсун Владимир Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
Додайте Луцетам
Специалист
Що означає орієнтація? Можливо - хиткість і непевність під час ходьби. А може - погано розуміє де і що навколо відбувається? Це можуть бути різні симптоми, а визначити може лікар. Оксибрал покращує мозковий кровотік. Але для лікування цього недостатньо.