marina16 | 2014-02-16 12:50:37

Чи нормальна вага?

Доброго дня!Запитання до вас таке:Моїй дочці 14 років ріст у неї 1.55 а вага 54 вона дуже хоче похудати,а я й незнаю що відповісти чи нормальна вага це чи ні..Підкажіть будь ласка чи нормально це.А якщо ні то підскажіть що можна з цим зробити

Ответы врачей 1

Кириленко Александра Евгеньевна
диетолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Киквидзе, 28-а, Медцентр Достомед, "Киевский міський центр серця"
Телефон: раб.:(044) 286-00-22, моб.:(067)4057117
Доброго дня. Ваша дитина не має зайвої ваги, іі пареметри в межах норми. Але раціональне, здорове харчування і обовязкова фізична активність кожного дня (наприклад -30 хвилин бігу, чи ходи 5-7 тис кроків щодня) дадуть деяке зниження ваги та зміцнення здоров'я.