сон

Есть ответ
в мене почалося безсоння 6р.назад(після стресу).спочатку приймала: персен, валеріанку, пустирнік,глод,нотта та ін...з 2008 по 2013р. ефект був незначний.. після іще к-ох пережитих стресів і загального наркозу препарати вже ховсім перестали діяти.. почала прийматигомеопатичні препарати+фітотерапія,мілонна,нервікум,ЗСП - ефекту не дало.. приймала гідазепам - допомагав, але викликав звикання. проходила сонографі і ще 4 види сканування голови і шиї - все в нормі! приймаю зараз соннат - ефект незначний, а останнім часом вже тиждень не сплю.. допоможіть будь ласка..

Ответы врачей

Лазаренко Ольга Владимировна

Лазаренко Ольга Владимировна

Доброго дня, Маріанна. Ви описуєте симптоми, які можуть бути спричинені травмою (яку ви назвали стресом). Психічна травма - це комплекс негативних, несподіваних переживань, які виникають у важких ситуаціях, пов`язаних із загрозою життю, фізичною чи психічною стабільністю. Я працюю з наслідками таких важких ситуацій. Вам може допомогти психотерапія. Щоб оцінити, скільки потрібно зустрічей і як буде пролягати робота, спочатку можна звернутися на першу консультацію по скайпу. Далі ми визначимо, який у вас зараз стан психологічного здоров`я і чи потрібно якийсь час відновлювати ваші психологічні ресурси, щоб безпосередньо працювати з травмою. Коли ресурси відновлені і ваше життя налагодиться, тоді можна буде попрацювати з тою ситуацією, з якої все почалося. І потім, з підтримкою психотерапевта, якийсь час ви ще відчуєте наслідки, а згодом - вони не будуть вас турбувати. Далі етап роботи - це інтеграція цієї ситуації в ваше життя (вже після емоційної переробки) і завершення психотерапії. Ось такий механізм. Звертайтеся, думаю, що багато що можна змінити. Пишіть olgalaz@inbox.ru

Рибцун Юлия Валентиновна

Рибцун Юлия Валентиновна

Доброго вечора. Сон - невідкладна потреба людського організму, задоволення якої не примха, а необхідна реальність для відпочинку, поновлення сил, переробки стресів і психотравм, які людина переживає щодня. Якщо людина вирішує для себе в силу яких-небудь причин (наприклад, потреби гіпер-контролю) відмовитися від сну, вона потрапляє у створену собою пастку, вийти з якої краще за допомогою очної роботи з психотерапевтом. Ліки дають лише незначний ефект, що пояснюється штучним "примусом" організму заснути, коли психіка насправді "не спить" і намагається контролювати, що відбувається з її господарем і навколо нього. Солодких Вам снів.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад