Добрый день. У меня возникла такая проблема

Добрый день. У меня возникла такая проблема. Я сильно ушибла ногу иобратилась в районную поликлинику. Из-за того, что у меня нет киевской регистрации в помощи мне отказали, сказали, что надо справка из ЖЕКа и т.д. С таким я сталкиваюсь не впревые. Такое ощущение, что наши врачи дают клятву не Гипократу, а печати с пропиской. Посоветуйте, что делать в таком случае. Спасибо

Ответы врачей 1

Специалист
Стаття 38, Закону України „Про Вибір лікаря і лікувального закладу”

Кожний пацієнт має право вільного вибору лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги.
Кожний пацієнт має право, коли це виправдано його станом, бути прийнятим в будь-якому державному лікувально-профілактичному закладі за своїм вибором, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування.