Юлія | 2014-08-04 17:07:15

ректальновагінальна нориця у немовлят

Дорого дня. Дівчинці 3 місяці, місяць назад нам поставили діагноз ректальновагінальна нориця. Лікар пропонує проведення операції . Скажіть будь ласка на який час можна відкласти проведення такої операції, оскільки дитина народилася в 7 місяців і в даний момент важить 3600, та чи доцільно це робити в такому випадку

Ответы врачей 2

Маркосьян Сергей Анатольевич
хирург детский
Адрес: г. Саранск, Россия, Детская республиканская клиническая больница
Телефон: (8342) 243524
Для более точного воспроизведения Вашего вопроса напишите по-русски или по английски
Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Якщо добре сформований сфінктер (м*язи) прямої кишки, нема ознак непрохідності кишечника, то операцію можна відкласти до 6 міс. - 1 року, залежно від загального стану дитини і супутньої патології цей вік може мінятись.