yura777 | 2014-08-15 10:55:26

вмене Туберкульоз

Вмене виявили туберкульоз, ложити мене не захтили сказали щоб я краще лікувався вдома пив таблетки приймав вітаміни, чи можу я в цей період гуляти з друзями жити нормальним життям чи мені потрібно лижати вдома і ні куди не виходити, я не кашляю і мені нічого не болить(

Ответы врачей 1

Всеукраинская Горячая линия по вопросам ВИЧ/СПИД и туберкулеза
фтизиатр, инфекционист, специалист по ВИЧ
Телефон: 0-800-50-30-80
Доброго дня. Вам необхідно максимально обмежити контакти з людьми, особливо з дітьми, оскільки не виключена повністю вірогідність інфікування Вами оточуючих людей. Звичайно, вдома не потрібно лежати у ліжку, але вести активний спосіб життя поки Ви теж не можете, адже Ви все ж таки вважаєтесь хворим.