uljana_121 | 2014-11-24 20:21:37

невралгія

Пол: женский. Возраст: 49 лет. все почалося з болю у правому вусі.він був не інтенсивний і я не звернула уваги.через тиждень почались інтенсивні приступоподібні болі в глибині вуха і перед вухом.болі поширились в ділянку підборддя,носа і ока(мали характер ударів току).через 2 тижні лікування болі зникли,але я втратила чутливість половини обличчя.м"язи на обличчі немов щось стягнуло і не відпускає.я лікуюсь вже 2 місяці .щодня стає гірше.тепер я відчуваю нестерпний свербіж,який не минає після розчухувань.і ще половина язика покрилась білим нальотом і ранками.а інша половина язика здорова.лікарі не кажуть нічого конкретного.в мене температура 37,4 вже 2 місяці.ніхьто мені не може сказати чітко що зі мною і найгірше-ніхто з лікарів не каже яке обстеження можна пройти.

Ответы врачей 3

Мелех Олег Орестович
невролог
Адрес: м. Золочів, Україна, Золочівська ЦРЛ
Телефон: 096 5442073
Консультація ЛОРа і невропатолога, потім МРТ голови.
Болсун Владимир Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
неврит тройничного нерва. запалення гангиолит допоможе вигривання силлю та голковколювання 095 490 29 44
Бабий Игорь Петрович
невролог
Адрес: г. Киев,Украина, Клиника здоровых сосудов
Телефон: 050-352-52-28
Які лікарі Вас вже обстежували і які наразі Вас курують? Місто, клініка, відділення.