Проконсультируйте пожалуйста. У меня через две недели родится ребенок

Проконсультируйте пожалуйста. У меня через две недели родится ребенок. с отцом ребенка мы на данный момент не живем, и небыли расписаны. Но в свидетельство о рождении малыша я бы хотела дать фамилию отца, и вписать соответственно его данные. У меня вопрос смогу ли я после таких записей доказать что я мать одиночка., ведь по сути я сама была всю беременность и дальше отец не будет жить с нами. И должна ли я что то передоставить при регистрации ребенка, ( я имею данные об отце)

Ответы врачей 1

Специалист
Ви вже не будете матір’ю одиночкою згідно Сімейного кодексу України
Стаття 125. Визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою
1. Якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров`я про народження нею дитини.
2. Якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається:
1) за заявою матері та батька дитини;
2) за заявою чоловіка, який вважає себе батьком дитини;
3) за рішенням суду.