Добрый день.Скажите пожалуйста - имею ли я право вести беременность в государственной поликлинике не по...

Добрый день.Скажите пожалуйста - имею ли я право вести беременность в государственной поликлинике не по месту прописки? Заранее спасибо за ответ.

Ответы врачей 1

Специалист
Можете вести вагітність не по містю реєстрації згідно Закону України „Основи законодавства про охорону здоров`я ” Стаття 38. Вибір лікаря і лікувального закладу.
Кожний пацієнт має право вільного вибору лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги.
Кожний пацієнт має право, коли це виправдано його станом, бути прийнятим в будь-якому державному лікувально-профілактичному закладі за своїм вибором, якщо цей заклад має можливість забезпечити відповідне лікування.