mashylik | 2015-01-05 10:56:38

Рефлюкс

Пол: женский. Возраст: 1 год. Доброго дня!! Моїй дочці 1 рік. В 7міс, 9 міс., 11міс лікували інфекцію сечових шляхів. Зараз, після проведення мікційної цистограми поставили діагноз лівобічний МСР ІІІ ступеня, і направляють на ендоскопічну корекцію. Я багато читала, що дана процедура характеризується високим % рецидивів, що той гель може і не прижитися.... Скажіть будь ласка чи так це??? І чи є якісь інші варіанти лікування рефлюксу??? дякую!

Ответы врачей 2

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Це роблять наші урологи, напишить меня на мою адресу, я Вам дам телефон, допоможемо [email protected]
Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Вважаю, що слід робити корекцію, побічні дії менші за інші методи лікування