чи це рак?

Пол: женский. Возраст: 17 лет. Як тільки в мене почали рсти груди в мене під ліваю груддю появилась напуклість і маленький синячок на якому маленька дирочка яка іде всередину в грудь. При натисканні на опуклість болить. Ця опуклість не міняється по розмірах і не пропадає. Вона в мене вже приблизно 2 роки.І при натисканні на неї ніяких опуклусней камінчинів чи чогось твердого не відчувається. Що це може бути?

Ответы врачей 1

Бобыляк Олег Романович
онколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Драгоманова, 21-А, Медицинская сеть «Добробут»
Телефон: 044 495 2 888
Повторне запитання. Це точно не рак. Атерома або гемангіома. В любому випадку підійдіть до маммолога або хірурга.