[email protected] | 2015-01-21 16:02:27

мікроклітинна карцинома

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Доброго дня.Батькові зробили операцію..діагноз : мікроклітинна карцинома ..вирізали половину легені...зараз направляють на терапію...порадьте яка краще тепарія для цього діагнозу...вітчизняну..недорогу...ДЯКУЮ. тиждень після операції

Ответы врачей 3

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Необходима консультация торакального хирурга, химиотерапевта для проведения ПХТ и радиолога для профилактического облучения головного мозга и , возможно, первичного очага в легком.
Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
при мелкоклеточном раке легкого стандартной терапией в мире считается комбинация карбоплатин/этопозид и облучение лимфоузлов средостения
Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Все залежить від патогістологічного заключення, розміру пухлини, стану лімфатичних вузлів, мтс. Скільки йому років і яку операцію виконали?