kukolka-viki | 2015-03-04 20:21:49

герпесвірусної інфекції

Пол: мужской. Возраст: 50 лет. Добрий вечер.У меня виявили Полінейропатія на фоні асоційованої герпесвірусної інфекції(ЕБВ в стадії активації)(МВ Аш СВВ2 в стадії горсистенції). був звичайний ОРВ.

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Шановний пацієнт! Коли Епштейн-Барр-вірусна інфекція активізується, вона може викликати полінейропатію та інші ураження нервової системи і її потрібно лікувати. Досить часто активація ЕБВ та інших герпесвірусних інфекцій відбувається саме на тлі грипу або ГРВІ, які знижують імунітет людини і сприяють активаціїї герпесвірусів. Доктор меднаук Ірина Боброва.