Здравствуйте. У меня есть дача

Здравствуйте. У меня есть дача. Дача принадлежала моей покойной бабушке. Строения и участок были приватизированы моей бабушкой. Завещания и дарственной на дачу нет. Бабушка умерла 1,5 года назад. Родственников, кроме меня и моей сестры у бабушки нет. Сестра на дачу не претиндует. Какие должны быть мои действия что бы переоформить дачный участок на меня? Можно ли переоформлять участок по месту моей прописки или обязательно по месту нахождения дачи (дача находится возле Фастова)?

Ответы врачей 1

Специалист
Зідно статей 1298,1299 Цивільного кодексу Ви повинні після закінчення шести місяців з дня відкриття снадщини звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини за свідоцтвом про право на спадщину. Після цього зареєструвати нерухоме майно по місцю знаходження в органах, які здійснюють державну реєстрацію нерухомого майна.
Стаття 1298. Строк видачі свідоцтва про право на спадщину
1. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.

Стаття 1299. Державна реєстрація права на спадщину
1. Якщо у складі спадщини, яку прийняв спадкоємець, є нерухоме майно, спадкоємець зобов`язаний зареєструвати право на спадщину в органах, які здійснюють державну реєстрацію нерухомого майна (стаття 182 цього Кодексу).
2. Право власності на нерухоме майно виникає у спадкоємця з моменту державної реєстрації цього майна.