mbitter | 2015-03-20 22:25:41

Здравствуйте. Скажите пожалуйста я сдела ЭхоКг. Там написано.в толще МЖЛ очаги уплотнения.диагноз: Нормальный тип левого...

Пол: женский. Возраст: 37 лет. боли в сердце ветрянка

Ответы врачей 1

Фесюк Галина Николаевна
кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, UBI медицинский центр, Клиника Санте, Клиника семейной медицины 'Vistamed'
Телефон: 066-465-99-09
Питання не в тому, що це таке, а в тому, яка подалі динаміка розвитку. "Очаг уплотнения" - так не пишуть при опису ЕХОК, це помилка. Мітральна регургітація 0-1 ст.? - мінімальна варіант норми,, 1 - вже патологія. Якщо лікар кардіолог, терапевт подивився і зробив аналізи, і не знайшов нічого загрозливого, потрібно тільки спостереження, динаміка ЕХОКГ.