mykula777 | 2015-04-19 21:58:59

Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи можливо вилікувати пролежень з якого йде гній на копчику,...

Пол: женский. Возраст: 56 лет. Доброго вечора. Скажіть будь ласка чи можливо вилікувати пролежень з якого йде гній на копчику, жінка після 3 інсультів не ходить тільки сидить, в туалет сама не ходить. Підкажіть що робити. Терміново, дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день.Вашу жінку повинен оглянути ваш дільнічний хірург з поліклініки.Зазвичай для лікування проліжнів використовують :некректомію,10% р-н бетадіна; дермазін-гель; солкосеріл-гель; віт "Е"(але після огляду кваліфікованого спеціаліста).