ekaterinaaaa65 | 2015-06-25 11:31:58

Екстрасистоли при вагітності

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Доброго дня! У мене перша вагітність, 10 неділя. Почали турбувати періодично перебої в серці. Пульс 72-82. Тиск 102-70. Такі показники у мене і до вагітності були. Екстрасистоли теж були надшлункові до 400 штук по холтеру. Іноді турбувала синусова тахікардія. По УЗД змін не було виявлено. Хвилююсь чи не вплинуть екстрасистоли на вагітність негативно? Як справлятися з ними? Помітила що вони з'являються при підвищенні пульсу або перебуванні на сонці. Іноді і в ночі я їх відчуваю, хоч і не сильно часті. Видалений жовчний міхур, ВСД по змішаному типу Панангін, корвітол четвертуку іноді пила.

Ответы врачей 1

Специалист
Одиночные экстрасистолы не опасны и делать с ними ничего не нужно.Но можете прислать мне результат Холтера,я посмотрю.